0

Brak produktów w koszyku

Formy płatności

  • Dotpay – płatność on-line za pośrednictwem której Klient zostanie przekierowany do formularza zapłaty. Dzięki temu kwota za zamówienie zostanie natychmiast zaksięgowana na naszym koncie. Wybór tego rodzaju płatności wymaga zrealizowania płatności podczas składania zamówienia (w jego końcowym etapie). Transakcji można dokonać za pośrednictwem: przelewów transferowych, przelewów bankowych, karty kredytowe akceptowane przez PolCard i eCard (VISA, MasterCard, Diners Club i innych)
. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa płatności znajdziesz TUTAJ.
  • Przelew zwykły - w przypadku wyboru tej formy płatności prosimy zwrócić uwagę na fakt, że realizacja zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Przelew należy wykonać w terminie nie przekraczającym 14 dni od daty złożenia zamówienia, na numer konta podany poniżej, pamiętając aby w jego tytule umieścić numer zamówienia.

    Bank Millennium S.A. 60 1160 2202 0000 0002 6239 6752

  • Płatność „Za Pobraniem” – czyli zapłata gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki. Prosimy pamiętać, że w przypadku wyboru tej formy płatności zmienia się koszt przesyłki (19 zł). Zamówienie jest realizowane natychmiast po odebraniu przez pracownika.


Loading...